- Home
-
COMPUTER PARTS
COMPUTER PARTS
Found 370 result
new
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 32 GB |
| Availability | In stock |
new
8,600
22
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For case |
| Cooler size | 140mm |
| Availability | In stock |
new
3,800
10
| Availability | In stock |
new
6,700
17
| Availability | In stock |
new
| VGA chipset | Radeon RX Series |
| Connection interface | DVI |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 8 GB |
| VGA series | AMD Radeon |
| Bit capacity | 256 |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | Display port |
| Cooling type | Active |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
19,900
52
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
new
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 32 GB |
| Availability | In stock |
new
| CPU Series | AMD Ryzen |
| Socket | S-AM5 |
| CPU cores | 8 |
| Availability | In stock |
new
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 32 GB |
| Availability | In stock |
new
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 16 GB |
| Availability | In stock |
new
| Type of RAM | For laptop |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 8 GB |
| RAM speed | 4800MHz |
| Availability | In stock |
new
| CPU Series | Intel Core i3 |
| Socket | S-1700 |
| CPU cores | 8 |
| Cache size | 12 MB |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
14,700
38
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 2000 RPM |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | INTEL LGA 775 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1366 |
| Sockets | AMD FM1 |
| Sockets | AMD FM2 |
| Sockets | AMD F+ |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Sockets | INTEL LGA 2011-3 |
| Availability | In stock |
new
Socket 1200
Socket 1200
| Socket | INTEL LGA 1200 |
| Mainboard chipset | H510 |
| RAM series | DDR4 |
| VGA type | Integrated |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | SATA |
| Ports type | PCI-E x1 |
| Availability | In stock |
new
S 1700
S 1700
| Socket | S-1700 |
| Mainboard chipset | B760 |
| RAM series | DDR4 |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | Display port |
| Ports type | 3xPCI-E |
| Ports type | SATA |
| Availability | In stock |
new
SSD add-on cards
SSD add-on cards
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Connection interface | PCI-E |
| SSD size | 1 TB |
| Color | Black |
| Internal/external | Internal |
| Availability | In stock |
new
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | USB-C |
| SSD size | 1 TB |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
11,400
30
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1500 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
28,000
73
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 2000 RPM |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 2066 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Sockets | INTEL LGA 2011-3 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
17,600
46
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1800 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 2066 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Sockets | INTEL LGA 2011-3 |
| Availability | In stock |
new
| VGA chipset | nVidia RTX |
| Connection interface | HDMI |
| RAM series | DDR6 |
| RAM size | 8 GB |
| VGA series | nVidia Geforce |
| Bit capacity | 128 |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | Display port |
| Cooling type | Active |
| Availability | In stock |
new
200,100
520
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 32 GB |
| RAM speed | 4800MHz |
| Availability | In stock |
new
| Socket | S-1700 |
| Mainboard chipset | Z790 |
| RAM series | DDR5 |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | Display port |
| Ports type | 5xPCI-E |
| Ports type | SATA |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
3,800
10
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 92mm |
| RPM | 3000 RPM |
| Sockets | S-1700 |
| Availability | In stock |




























