- Home
-
COMPUTER PARTS
COMPUTER PARTS
Found 370 result
new
10,100
26
| Color | Black |
| PSU power | 600 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
10,200
26
| Color | Black |
| PSU power | 600 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
11,200
29
| Color | Black |
| PSU power | 600 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
11,000
29
| Color | Black |
| PSU power | 600 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
Gaming
Gaming
24,900
65
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
Gaming
Gaming
25,900
67
| Color | White |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
Gaming
Gaming
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
11,300
29
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 92mm |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | INTEL LGA 775 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | AMD FM1 |
| Sockets | AMD FM2 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
13,300
35
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
13,200
34
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | INTEL LGA 775 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1366 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
23,100
60
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 2000 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | INTEL LGA 775 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1366 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Sockets | INTEL LGA 2011-3 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
15,200
39
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1800 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | INTEL LGA 775 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1366 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Sockets | INTEL LGA 2011-3 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
16,100
42
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1800 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | INTEL LGA 775 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1366 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
1,600
4
| Cooler type | For case |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1200 RPM |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
| Cooling type | Water |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 2500 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | INTEL LGA 775 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1366 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
| Cooling type | Water |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 2500 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | INTEL LGA 775 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1366 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Sockets | INTEL LGA 2011-3 |
| Availability | In stock |
new
| Type of RAM | For laptop |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 16 GB |
| RAM speed | 5600MHz |
| Availability | In stock |
new
4,900
13
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
22,900
59
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1366 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
12,500
32
| Connection interface | SATA |
| Color | Black |
| Optical drive type | DVD-RW |
| Internal/external | Internal |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
| Cooling type | Water |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 3000 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 2500 RPM |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
new
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 16 GB |
| RAM speed | 5600MHz |
| Availability | In stock |




























