- Home
-
COMPUTER PARTS
COMPUTER PARTS
Found 370 result
new
S 1700
S 1700
| Socket | AMD AM4 |
| Mainboard chipset | B760 |
| RAM series | DDR4 |
| VGA type | Integrated |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | 2xPCI-E |
| Ports type | SATA |
| Availability | In stock |
new
Socket AM5
Socket AM5
| Socket | S-AM5 |
| Mainboard chipset | X870 |
| RAM series | DDR5 |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | 2xPCI-E |
| Ports type | USB |
| Availability | In stock |
new
SSD add-on cards
SSD add-on cards
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Connection interface | M.2/B-M |
| SSD size | 1 TB |
| Color | Green |
| Internal/external | Internal |
| Availability | In stock |
new
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Connection interface | M.2/B-M |
| SSD size | 1 TB |
| Color | Black |
| Internal/external | Internal |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
| Cooling type | Water |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 2000 RPM |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | SATA-III |
| SSD size | 128 GB |
| Color | Black |
| Internal/external | Internal |
| Availability | In stock |
new
| Cooler size | 140mm |
| PSU power | 1000 W |
| Availability | In stock |
new
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 8 GB |
| Availability | In stock |
new
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | SATA-III |
| SSD size | 512 GB |
| Color | Black |
| Internal/external | Internal |
| Availability | In stock |
new
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Connection interface | M.2/B-M |
| SSD size | 480 GB |
| Color | Black |
| Internal/external | Internal |
| Availability | In stock |
new
| Cooler size | 120mm |
| PSU power | 750 W |
| Availability | In stock |
new
| Cooler size | 120mm |
| PSU power | 850 W |
| Availability | In stock |
new
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 32 GB |
| Availability | In stock |
new
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 16 GB |
| RAM speed | 5600MHz |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
6,200
16
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 140mm |
| RPM | 2000 RPM |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
| CPU Series | AMD Ryzen |
| Socket | AMD AM4 |
| CPU cores | 6 |
| CPU speed | 3.6 GHz |
| Availability | In stock |
new
| CPU Series | AMD Ryzen |
| Socket | S-AM5 |
| Availability | In stock |
new
| Cooler size | 120mm |
| PSU power | 1000 W |
| Availability | In stock |
new
| Cooler size | 120mm |
| PSU power | 750 W |
| Availability | In stock |
new
| Cooler size | 120mm |
| PSU power | 850 W |
| Availability | In stock |
new
Gaming
Gaming
26,300
68
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
Gaming
Gaming
21,600
56
| Color | White |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
22,500
58
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
26,300
68
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |




























