- Home
- COMPUTER PARTS
- GRAPHIC CARDS
-
Regular
Regular
Found 6 result
new
15,100
39
| Connection interface | VGA |
| RAM series | DDR3 |
| RAM size | 1 GB |
| VGA series | nVidia Geforce |
| Bit capacity | 64 |
| Ports type | VGA |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Cooling type | Active |
| Availability | In stock |
new
Regular
Regular
| VGA chipset | nVidia GT series |
| Connection interface | VGA |
| RAM series | DDR4 |
| RAM size | 4GB |
| VGA series | nVidia Geforce |
| Bit capacity | 64 |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Cooling type | Active |
| Availability | In stock |
new
| VGA chipset | nVidia GT series |
| Connection interface | DVI |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 4GB |
| Bit capacity | 128 |
| Ports type | VGA |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Cooling type | Active |
| Availability | In stock |
new
25,300
66
| VGA chipset | nVidia GT series |
| Connection interface | HDMI |
| RAM series | DDR3 |
| RAM size | 2 GB |
| VGA series | nVidia Geforce |
| Bit capacity | 128 |
| Ports type | VGA |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Cooling type | Active |
| Availability | In stock |
new
| VGA chipset | Radeon RX Series |
| Connection interface | DVI |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 4GB |
| VGA series | AMD Radeon |
| Bit capacity | 128 |
| Ports type | VGA |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Cooling type | Active |
| Availability | In stock |
new
18,500
48
| VGA chipset | Radeon R Series |
| Connection interface | HDMI |
| RAM series | DDR3 |
| RAM size | 2 GB |
| VGA series | AMD Radeon |
| Bit capacity | 64 |
| Ports type | VGA |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Cooling type | Active |
| Availability | In stock |










