- Home
- COMPUTER PARTS
- COOLING SYSTEMS
-
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
Found 56 result
3,800
10
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 95mm |
| RPM | 3000 RPM |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | Order (1 day) |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
1,600
4
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 100mm |
| RPM | 2200 RPM |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
3,300
9
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 90mm |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
10,600
28
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 80mm |
| RPM | 3500 RPM |
| Availability | In stock |
new
9,200
24
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 100mm |
| RPM | 1500 RPM |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
10,700
28
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
800
2
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For case |
| Cooler size | 92mm |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
23,100
60
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 2000 RPM |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
18,300
48
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1500 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA S1151v2 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1366 |
| Sockets | AMD FM1 |
| Sockets | AMD FM2 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
16,500
43
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
4,300
11
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 80mm |
| RPM | 2200 RPM |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
19,400
50
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1500 RPM |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
16,800
44
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1800 RPM |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
16,200
42
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1800 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
13,100
34
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1800 RPM |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 140mm |
| RPM | 1200 RPM |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
14,600
38
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1500 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1150v2 |
| Sockets | INTEL LGA S1151v2 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | AMD FM2 |
| Sockets | AMD F+ |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
| Cooling type | Water |
| Cooler type | For CPU |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
19,900
52
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
14,700
38
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 2000 RPM |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | INTEL LGA 775 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1366 |
| Sockets | AMD FM1 |
| Sockets | AMD FM2 |
| Sockets | AMD F+ |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Sockets | INTEL LGA 2011-3 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
11,400
30
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1500 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
28,000
73
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 2000 RPM |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 2066 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Sockets | INTEL LGA 2011-3 |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
17,600
46
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1800 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 2066 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Sockets | INTEL LGA 2011-3 |
| Availability | In stock |




























