- Home
-
COMPUTER PARTS
COMPUTER PARTS
Found 370 result
new
| Color | Black |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
12,600
33
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
4,800
12
| Type of RAM | For laptop |
| RAM series | DDR3 |
| RAM size | 2 GB |
| Availability | In stock |
new
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR4 |
| RAM size | 16 GB |
| RAM speed | 3000 MHz |
| Availability | In stock |
new
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR4 |
| RAM size | 32 GB |
| Availability | In stock |
new
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Connection interface | M.2/B-M |
| SSD size | 512 GB |
| Color | Black |
| Internal/external | Internal |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Availability | In stock |
new
155,000
403
| CPU Series | AMD Ryzen |
| Socket | S-AM5 |
| CPU cores | 12 |
| CPU speed | 5.6 GHz |
| Availability | In stock |
new
18,300
48
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1500 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA S1151v2 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1366 |
| Sockets | AMD FM1 |
| Sockets | AMD FM2 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
26,300
68
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
26,900
70
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
| Type of RAM | For laptop |
| RAM series | DDR4 |
| RAM size | 8 GB |
| RAM speed | 3200 MHz |
| Availability | In stock |
new
S 1700
S 1700
| Socket | S-1700 |
| Mainboard chipset | H610 |
| RAM series | DDR4 |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | SATA |
| Ports type | PCI |
| Ports type | PCI-E x1 |
| Availability | In stock |
new
Socket 1151/1151v2
Socket 1151/1151v2
17,800
46
| RAM series | DDR3 |
new
Socket 1151/1151v2
Socket 1151/1151v2
22,500
58
| Socket | INTEL LGA 1150 |
| Mainboard chipset | H81 |
| RAM series | DDR3 |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | SATA |
| Ports type | PCI |
| Ports type | PCI-E x1 |
| Availability | In stock |
new
S 1700
S 1700
| Socket | S-1700 |
| Mainboard chipset | B760 |
| RAM series | DDR4 |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | Display port |
| Ports type | 3xPCI-E |
| Ports type | SATA |
| Availability | In stock |
new
3,300
9
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR3 |
| RAM size | 1 GB |
| RAM speed | 1333 MHz |
| Availability | In stock |
new
4,600
12
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR3 |
| RAM size | 2 GB |
| RAM speed | 1600 MHz |
| Availability | In stock |
new
3,300
9
| Type of RAM | For laptop |
| RAM series | DDR2 |
| RAM size | 1 GB |
| RAM speed | 667 MHz |
| Availability | In stock |
new
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | SATA-III |
| SSD size | 500 GB |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
16,500
43
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | Universal |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |
new
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR4 |
| RAM size | 16 GB |
| RAM speed | 3200 MHz |
| Availability | In stock |
new
External case
External case
6,600
17
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| PSU power | 1000 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |




























