- Home
- COMPUTER PARTS
-
HARD DISK DRIVES
HARD DISK DRIVES
Found 26 result
new
For laptops SATA 2.5"
For laptops SATA 2.5"
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | SATA-III |
| Color | Black |
| Internal/external | Internal |
| Availability | In stock |
new
External case
External case
4,000
10
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | USB 3.0 |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | USB 3.0 |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
External case
External case
6,600
17
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
External case
External case
6,700
17
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Color | Silvery |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
External case
External case
18,400
48
| Color | Silvery |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
External USB
External USB
4,100
11
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | USB 3.0 |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
External case
External case
3,200
8
new
External case
External case
2,600
7
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
2,800
7
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | USB 3.0 |
| Color | Grey |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
2,300
6
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | USB 3.0 |
| Color | White |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
3,200
8
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | USB 3.1 |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
2,700
7
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | USB 3.0 |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
2,300
6
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | USB 3.0 |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
For PC SATA 3.5"
For PC SATA 3.5"
9,300
24
| HDD/SSD form-factor | 3.5" |
| Connection interface | USB 3.1 |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
For laptops SATA 2.5"
For laptops SATA 2.5"
3,500
9
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | USB 3.1 |
| Color | Transparent |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
External USB
External USB
8,300
22
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Connection interface | USB 3.2 |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
External USB
External USB
6,000
16
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Connection interface | USB 3.2 |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
7,400
19
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Connection interface | USB 3.1 |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
External USB
External USB
11,600
30
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Connection interface | USB 3.2 |
| Color | Grey |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
5,300
14
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Connection interface | USB 3.2 |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
6,700
17
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Connection interface | USB 3.1 |
| Color | Transparent |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
External USB
External USB
28,800
75
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Connection interface | USB Type C |
| Color | Transparent |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
External USB
External USB
6,900
18
| HDD/SSD form-factor | M2 |
| Connection interface | USB 3.2 |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |




























