- Home
-
COMPUTER PARTS
COMPUTER PARTS
Found 370 result
new
| Type of RAM | For PC |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 32 GB |
| Availability | In stock |
new
Socket AM4
Socket AM4
| Socket | AMD AM4 |
| Mainboard chipset | B550M |
| RAM series | DDR4 |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | Display port |
| Ports type | 3xPCI-E |
| Ports type | SATA |
| Ports type | PCI |
| Availability | In stock |
new
99,600
259
| CPU Series | AMD Ryzen |
| Socket | AMD AM4 |
| CPU speed | 5.6 GHz |
| Availability | In stock |
new
| VGA chipset | nVidia GT series |
| Connection interface | DVI |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 4GB |
| Bit capacity | 128 |
| Ports type | VGA |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Cooling type | Active |
| Availability | In stock |
new
Socket AM4
Socket AM4
28,600
74
| Socket | AMD AM4 |
| Mainboard chipset | A520 |
| RAM series | DDR4 |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | 3xPCI-E |
| Ports type | SATA |
| Ports type | PCI |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
4,300
11
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 80mm |
| RPM | 2200 RPM |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
19,400
50
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1500 RPM |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
16,800
44
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1800 RPM |
| Sockets | Universal |
| Availability | In stock |
new
Socket AM5
Socket AM5
| Socket | S-1700 |
| Mainboard chipset | B760 |
| RAM series | DDR4 |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | 2xPCI-E |
| Ports type | SATA |
| Ports type | PCI |
| Ports type | PCI-E x16 |
| Availability | In stock |
new
| CPU Series | Intel Core i5 |
| Socket | S-1700 |
| CPU cores | 8 |
| CPU speed | 2.5 GHz |
| Cache size | 12 MB |
| Availability | In stock |
new
| HDD/SSD form-factor | 2.5" |
| Connection interface | SATA-III |
| SSD size | 500 GB |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
26,300
68
| Color | Black |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MiniTower |
| Availability | In stock |
new
| Color | White |
| PSU power | 0 W |
| Casing size | MidiTower |
| Availability | In stock |
new
164,000
426
| CPU Series | AMD Ryzen |
| Socket | S-AM5 |
| CPU cores | 8 |
| Availability | In stock |
new
new
S 1700
S 1700
| Socket | S-1700 |
| Mainboard chipset | B760 |
| RAM series | DDR4 |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | 2xPCI-E |
| Ports type | SATA |
| Ports type | PCI |
| Availability | In stock |
new
25,300
66
| VGA chipset | nVidia GT series |
| Connection interface | HDMI |
| RAM series | DDR3 |
| RAM size | 2 GB |
| VGA series | nVidia Geforce |
| Bit capacity | 128 |
| Ports type | VGA |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Cooling type | Active |
| Availability | In stock |
new
| VGA chipset | Radeon RX Series |
| Connection interface | DVI |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 4GB |
| VGA series | AMD Radeon |
| Bit capacity | 128 |
| Ports type | VGA |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Cooling type | Active |
| Availability | In stock |
new
Universal for CPU-s
Universal for CPU-s
16,200
42
| Cooling type | Active |
| Cooler type | For CPU |
| Cooler size | 120mm |
| RPM | 1800 RPM |
| Sockets | AMD AM4 |
| Sockets | INTEL LGA 1200 |
| Sockets | S-1700 |
| Sockets | S-AM5 |
| Sockets | INTEL LGA 1150 |
| Sockets | INTEL LGA 1151 |
| Sockets | INTEL LGA 1155 |
| Availability | In stock |




























