- Home
- COMPUTER PARTS
- HARD DISK DRIVES
-
For PC SATA 3.5"
For PC SATA 3.5"
Found 3 result
new
For PC SATA 3.5"
For PC SATA 3.5"
9,300
24
| HDD/SSD form-factor | 3.5" |
| Connection interface | USB 3.1 |
| Color | Black |
| Internal/external | External |
| Availability | In stock |
new
For PC SATA 3.5"
For PC SATA 3.5"
| HDD/SSD form-factor | 3.5" |
| Connection interface | SATA-III |
| Color | Green |
| RPM | 7200 RPM |
| Internal/external | Internal |
| Availability | In stock |
new
| HDD/SSD form-factor | 3.5" |
| Connection interface | SATA-III |
| Color | Red |
| Cache size | 128 MB |
| RPM | 5400 RPM |
| Internal/external | Internal |
| Availability | In stock |







