- Home
-
PERIPHERALS
PERIPHERALS
Found 139 result
new
24,500
64
| Color | Black |
| UPS power | 650 VA |
| Availability | In stock |
new
11,500
30
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 32" |
| Availability | In stock |
new
Regular
Regular
| Matrix type | VA |
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 32" |
| Resolution | 2560x1080 |
| Contrast | More than 25.000:1 |
| Color | Black |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | Display port |
| Response time | 4 ms |
| Availability | In stock |
new
POWER EQUIPMENT
POWER EQUIPMENT
7,500
19
new
108,500
282
| Wired/wireless | Wired |
| Color | Black |
| Printer type | Laser 3-in-1 |
| Paper size | A4 |
| Availability | In stock |
new
| Matrix type | IPS |
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 24" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Black |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Response time | 1 ms |
| Availability | In stock |
new
| Wired/wireless | Wired |
| Color | White |
| Printer type | Laser 3-in-1 |
| Paper size | A4 |
| Availability | In stock |
new
| Wired/wireless | Wired |
| Color | White |
| Printer type | Laser 3-in-1 |
| Paper size | A4 |
| Availability | In stock |
new
| Wired/wireless | Wired |
| Color | White |
| Printer type | Laser color 3-in-1 |
| Paper size | A4 |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
| Color | Red |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 24" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Black |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Response time | 5 ms |
| Availability | In stock |
new
| Matrix type | IPS |
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 27" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Black |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Response time | 5 ms |
| Availability | In stock |
new
| Availability | In stock |
new
| Availability | In stock |
new
| Availability | In stock |
new
5,900
15
| Color | White |
| Availability | In stock |
new
13,100
34
| Color | Black |
| UPS power | 500 VA |
| Ports quantity | 2 |
| Availability | In stock |
new
8,100
21
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
Surge protectors
Surge protectors
3,200
8
| Cable length | 1.8 m |
| Color | Black |
| Ports quantity | 6 |
| Availability | In stock |
new
Surge protectors
Surge protectors
7,000
18
| Cable length | 3.0 m |
| Color | Black |
| Ports quantity | 5 |
| Availability | In stock |
new
11,600
30
| Color | Black |
| Availability | In stock |




























