- Home
-
PERIPHERALS
PERIPHERALS
Found 139 result
new
10,100
26
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
Uninterruptable power sources
Uninterruptable power sources
| Color | Black |
| UPS power | 1000 VA |
| Ports quantity | 4 |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| UPS power | 1000 VA |
| Availability | In stock |
new
22,300
58
| Color | Black |
| UPS power | 650 VA |
| Availability | In stock |
new
15,800
41
| Color | Black |
| UPS power | 650 VA |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| UPS power | 800 VA |
| Ports quantity | 4 |
| Availability | In stock |
new
| Matrix type | IPS |
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 34" |
| Resolution | 2560x1440 |
| Contrast | More than 25.000:1 |
| Color | Black |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | Display port |
| Response time | 5 ms |
| Availability | In stock |
new
| Matrix type | IPS |
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 24" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast | More than 25.000:1 |
| Color | Black |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Response time | 5 ms |
| Availability | In stock |
new
| Matrix type | IPS |
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 24" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast | More than 25.000:1 |
| Color | Black |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Response time | 5 ms |
| Availability | In stock |
new
18,000
47
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
GRAPHIC TABLETS
GRAPHIC TABLETS
| Connection interface | USB |
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
18,000
47
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| UPS power | 1200 VA |
| Ports quantity | 8 |
| Availability | In stock |
new
| Wired/wireless | Wired |
| Color | White |
| Printer type | Laser B/W |
| Paper size | A4 |
| Availability | In stock |
new
25,700
67
| Color | White |
| Availability | In stock |
new
Uninterruptable power sources
Uninterruptable power sources
| Color | Black |
| UPS power | 1200 VA |
| Ports quantity | 4 |
| Availability | In stock |
new
11,900
31
| Availability | In stock |
new
Accessories
Accessories
28,800
75
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
Regular
Regular
| Matrix type | IPS |
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 27" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast | More than 25.000:1 |
| Color | Black |
| Ports type | DVI |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | Display port |
| Ports type | USB |
| Response time | 5 ms |
| Availability | In stock |
new
| Matrix type | IPS |
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 24" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast | Up to 10.000:1 |
| Color | Black |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Response time | 4 ms |
| Availability | In stock |
new
Uninterruptable power sources
Uninterruptable power sources
6,400
17
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
Regular
Regular
| Matrix type | IPS |
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 27" |
| Resolution | 3840x2160 |
| Color | Silvery |
| Ports type | HDMI |
| Ports type | Display port |
| Ports type | USB |
| Response time | 5 ms |
| Availability | In stock |
new
22,800
59
| Color | Black |
| UPS power | 650 VA |
| Availability | In stock |




























