- Home
-
PERIPHERALS
PERIPHERALS
Found 139 result
new
Uninterruptable power sources
Uninterruptable power sources
| Color | Black |
| UPS power | 850 VA |
| Availability | In stock |
new
1,800
5
| Color | White |
| Availability | In stock |
new
Uninterruptable power sources
Uninterruptable power sources
9,700
25
| Availability | In stock |
new
| Color | Red |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
Cartridges, toners, spare parts
Cartridges, toners, spare parts
9,100
24
| Availability | In stock |
new
Uninterruptable power sources
Uninterruptable power sources
| Color | Black |
| UPS power | 1200 VA |
| Availability | In stock |
new
Uninterruptable power sources
Uninterruptable power sources
| Color | Black |
| UPS power | 1200 VA |
| Ports quantity | 4 |
| Availability | In stock |
new
6,900
18
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
Uninterruptable power sources
Uninterruptable power sources
| Color | Black |
| UPS power | 600 VA |
| Availability | In stock |
new
| Matrix type | IPS |
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 27" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Black |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Response time | 4 ms |
| Availability | In stock |
new
16,000
42
| Connection interface | USB |
| Wired/wireless | Wireless |
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
Projectors
Projectors
348,800
906
| Matrix type | DLP |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast | 10.000:1-15.000:1 |
| Brightness | 3001lm and more |
| Color | White |
| Ports type | HDMI |
| Availability | In stock |
new
Uninterruptable power sources
Uninterruptable power sources
26,300
68
| Color | Black |
| UPS power | 650 VA |
| Ports quantity | 3 |
| UPS type | Line interactive |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
7,300
19
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
| Connection interface | USB |
| Wired/wireless | Wired |
| Color | White |
| Printer type | Laser B/W |
| Paper size | A4 |
| Availability | In stock |
new
Uninterruptable power sources
Uninterruptable power sources
| Color | Black |
| UPS power | 1200 VA |
| Availability | In stock |
new
Uninterruptable power sources
Uninterruptable power sources
| Color | Black |
| UPS power | 1500 VA |
| Availability | In stock |
new
| Matrix type | VA |
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 24" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Contrast | Up to 10.000:1 |
| Color | Black |
| Ports type | VGA |
| Ports type | HDMI |
| Response time | 5 ms |
| Availability | In stock |
new
28,000
73
| Color | Black |
| Ports quantity | 4 |
| Availability | In stock |
new
| Matrix type | IPS |
| Display type | Ordinary |
| Diagonal | 29" |
| Resolution | 2560x1080 |
| Contrast | More than 25.000:1 |
| Color | Black |
| Ports type | HDMI |
| Response time | 5 ms |
| Availability | In stock |
new
27,800
72
| Color | Black |
| UPS power | 650 VA |
| Ports quantity | 4 |
| Availability | In stock |




























