- Home
-
COMPUTERS, LAPTOPS, SERVERS
COMPUTERS, LAPTOPS, SERVERS
Found 133 result
new
| CPU Series | AMD Athlon |
| RAM size | 4GB |
| SSD size | 120 GB |
| Regular/gaming | Regular |
| Color | Black |
| PSU power | 500 W |
| Availability | In stock |
new
3,900
10
| Diagonal | 15.4" |
| Color | Black |
| Bag type | Bag |
| Availability | In stock |
new
| CPU Series | AMD Ryzen |
| VGA chipset | nVidia GT series |
| RAM size | 4GB |
| SSD size | 120 GB |
| VGA series | nVidia Geforce |
| Color | Black |
| PSU power | 500 W |
| Availability | In stock |
new
| CPU Series | Intel Core i3 |
| RAM size | 4GB |
| SSD size | 120 GB |
| Regular/gaming | Regular |
| Color | Black |
| PSU power | 500 W |
| Availability | In stock |
new
26,300
68
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
7,100
18
| Diagonal | 15.6" |
| Color | Black |
| Bag type | Bag |
| Availability | In stock |
new
10,500
27
| Diagonal | 15.6" |
| Color | Black |
| Bag type | Backpack |
| Availability | In stock |
new
3,800
10
| Diagonal | 15.6" |
| Color | Black |
| Bag type | Backpack |
| Availability | In stock |
new
4,600
12
| Diagonal | 14" |
| Color | Black |
| Bag type | Bag |
| Bag material | Nylon |
| Availability | In stock |
new
5,700
15
| Availability | In stock |
new
Laptop charger
Laptop charger
1,000
3
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
Laptops
Laptops
| CPU Series | Intel Core i7 |
| RAM series | DDR4 |
| RAM size | 8 GB |
| SSD size | 512 GB |
| VGA type | Integrated |
| Matrix type | IPS |
| Regular/gaming | Regular |
| Diagonal | 15.6" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Black |
| Operating system | DOS |
| Availability | In stock |
new
| CPU Series | Intel Core i5 |
| Socket | Universal |
| RAM series | DDR4 |
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
Laptops
Laptops
| CPU Series | AMD Ryzen |
| VGA chipset | nVidia RTX |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 16 GB |
| SSD size | 1 TB |
| VGA type | Dedicated |
| VGA series | nVidia Geforce |
| Matrix type | IPS |
| Regular/gaming | Gaming |
| Diagonal | 15.6" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Black |
| Operating system | Windows 11 |
| Availability | In stock |
new
Laptops
Laptops
| CPU Series | Intel Core i5 |
| VGA chipset | nVidia RTX |
| RAM series | DDR4 |
| RAM size | 8 GB |
| SSD size | 512 GB |
| VGA type | Dedicated |
| VGA series | nVidia Geforce |
| Matrix type | IPS |
| Regular/gaming | Gaming |
| Diagonal | 15.6" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Black |
| Operating system | Windows 11 |
| Availability | In stock |
new
10,300
27
| Availability | In stock |
new
1,600
4
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
Laptops
Laptops
| CPU speed | 1.2 GHz |
| RAM size | 8 GB |
| SSD size | 512 GB |
| VGA type | Integrated |
| Regular/gaming | Regular |
| Diagonal | 14" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Black |
| Operating system | Windows 11 |
| Availability | In stock |
new
Laptops
Laptops
| CPU Series | Intel Core i5 |
| VGA chipset | Intel HD Series |
| RAM size | 8 GB |
| SSD size | 512 GB |
| VGA type | Integrated |
| Regular/gaming | Regular |
| Diagonal | 14" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Silvery |
| Operating system | Windows 11 |
| Availability | In stock |
new
4,000
10
| Availability | In stock |
new
Notebook Stands and Cooling Pad
Notebook Stands and Cooling Pad
8,400
22
| Color | Black |
| Availability | In stock |
new
6,300
16
| Diagonal | 15.6" |
| Color | Black |
| Bag type | Bag |
| Availability | In stock |
new
9,200
24
| Diagonal | 15.6" |
| Color | Black |
| Bag type | Bag |
| Availability | In stock |
new
5,600
15
| Diagonal | 15.6" |
| Color | Black |
| Bag type | Bag |
| Availability | In stock |




























