- Գլխավոր
-
ՀԱՄԱԿԱՐԳԻՉՆԵՐ, ՆՈՈՒԹԲՈՒՔԵՐ, ՍԵՐՎԵՐՆԵՐ
ՀԱՄԱԿԱՐԳԻՉՆԵՐ, ՆՈՈՒԹԲՈՒՔԵՐ, ՍԵՐՎԵՐՆԵՐ
Գտնվել է 122 արդյունք
11,400
30
2,000
5
12,000
31
9,000
23
Հատուկ գին
1,900
5
Հին Գինը 3,800
10
Հատուկ գին
1,900
5
Հին Գինը 3,800
10
Հատուկ գին
1,900
5
Հին Գինը 3,800
10
Պահարաններ
Պահարաններ
Պահարաններ
Պահարաններ
1,800
5
21,300
55
20,400
53
5,700
15
նոր
9,200
24
18,800
49
նոր
Տակդիրներ և հովացուցիչներ
Տակդիրներ և հովացուցիչներ
14,200
37
նոր
17,000
44
նոր
10,200
26
նոր
Դիզայներական
Դիզայներական
| Պրոցեսորի սերիան | AMD Ryzen |
| Սոկեթ | AMD AM4 |
| Պրոցեսորի միջուկների քանակը | 6 |
| Մայրական սալիկի չիպսետ | B450M |
| Տեսաքարտի չիպսետ | nVidia RTX |
| Օպերատիվ հիշողության սերիա | DDR4 |
| Օպերատիվ հիշողության ծավալը | 16 GB |
| SSD-ի ծավալը | 240 GB |
| Հիշողության ծավալը | 2.0 TB |
| Տեսաքարտի տեսակը | Առանձին |
| Տեսաքարտի սերիա | nVidia Geforce |
| Սովորական/խաղային | Խաղային |
| Գույն | Սև |
| Օպերատիվ հիշողության արագություն | 3200 MHz |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
նոր
Դիզայներական
Դիզայներական
| Պրոցեսորի սերիան | AMD Ryzen |
| Սոկեթ | AMD AM4 |
| Պրոցեսորի միջուկների քանակը | 8 |
| Մայրական սալիկի չիպսետ | B450M |
| Տեսաքարտի չիպսետ | nVidia RTX |
| Օպերատիվ հիշողության սերիա | DDR4 |
| Օպերատիվ հիշողության ծավալը | 16 GB |
| SSD-ի ծավալը | 256 GB |
| Հիշողության ծավալը | 2.0 TB |
| Տեսաքարտի տեսակը | Առանձին |
| Տեսաքարտի սերիա | nVidia Geforce |
| Սովորական/խաղային | Խաղային |
| Գույն | Սև |
| Օպերատիվ հիշողության արագություն | 3200 MHz |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Դիզայներական
Դիզայներական
| Պրոցեսորի սերիան | Intel Core i5 |
| Սոկեթ | INTEL LGA 1200 |
| Պրոցեսորի միջուկների քանակը | 6 |
| Մայրական սալիկի չիպսետ | H510 |
| Տեսաքարտի չիպսետ | Intel HD Series |
| Օպերատիվ հիշողության սերիա | DDR4 |
| Օպերատիվ հիշողության ծավալը | 16 GB |
| SSD-ի ծավալը | 240 GB |
| Հիշողության ծավալը | 1.0 TB |
| Տեսաքարտի տեսակը | Ներկառուցված |
| Սովորական/խաղային | Սովորական |
| Գույն | Սև |
| Օպերացիոն համակարգ | DOS |
| Օպերատիվ հիշողության արագություն | 3200 MHz |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Ծրագրավորողների համար
Ծրագրավորողների համար
նոր
Ծրագրավորողների համար
Ծրագրավորողների համար




























