
new
Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-36P-COM7 (15.6" FHD, Intel N150, 4GB, 128GB SSD, Win 11, Silver)
Laptops
CompareAdd to watchlist
127,800
332
5,200* /month
14
(Credit sale without visiting bank, only passport and social card required)
Warranty: 12 Months
Delivery: Same day
Parameters
| RAM size | 4GB |
| SSD size | 128 GB |
| VGA type | Integrated |
| Regular/gaming | Regular |
| Diagonal | 15.6" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Silvery |
| Operating system | Windows 11 |
| Availability | In stock |


















