
նոր
Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-36P-COM7 (15.6" FHD, Intel N150, 4GB, 128GB SSD, Win 11, Silver)
Նոութբուքեր
ՀամեմատելԱվելացնել հետաքրքրող ապրանքների ցուցակ
Երաշխիք: 12 Ամիս
Առաքում: Նույն օրը
Պարամետրեր
| Օպերատիվ հիշողության ծավալը | 4GB |
| SSD-ի ծավալը | 128 GB |
| Տեսաքարտի տեսակը | Ներկառուցված |
| Սովորական/խաղային | Սովորական |
| Անկյունագիծ | 15.6" |
| Թույլտվություն | 1920x1080 |
| Գույն | Արծաթագույն |
| Օպերացիոն համակարգ | Windows 11 |
| Առկայություն | Առկա է |


















