Laptops
Found 30 result
new
Laptops
Laptops
| CPU Series | AMD Ryzen |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 16 GB |
| SSD size | 512 GB |
| VGA type | Integrated |
| Regular/gaming | Regular |
| Diagonal | 15.6" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Silvery |
| Operating system | Windows 11 |
| Availability | In stock |
new
Laptops
Laptops
| CPU Series | Intel Core Ultra 7 |
| VGA chipset | Intel HD Series |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 32 GB |
| SSD size | 2TB |
| VGA type | Integrated |
| Regular/gaming | Regular |
| Diagonal | 17.3" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Silvery |
| Operating system | Windows 11 |
| Availability | In stock |
new
Laptops
Laptops
| CPU Series | Intel Core Ultra 5 |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 8 GB |
| SSD size | 512 GB |
| Regular/gaming | Regular |
| Diagonal | 14" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Dark Gray |
| Operating system | Windows 11 |
| Availability | In stock |
new
Laptops
Laptops
| CPU Series | AMD Ryzen |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 16 GB |
| SSD size | 1 TB |
| VGA type | Integrated |
| VGA series | nVidia Geforce |
| Matrix type | IPS |
| Regular/gaming | Regular |
| Diagonal | 15.6" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Grey |
| Operating system | Windows 11 |
| Availability | In stock |
new
Laptops
Laptops
| CPU Series | AMD Ryzen |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 8 GB |
| SSD size | 512 GB |
| VGA type | Integrated |
| Regular/gaming | Regular |
| Diagonal | 15.6" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Grey |
| Operating system | Windows 11 |
| Availability | In stock |
new
Laptops
Laptops
| CPU Series | Intel Core i7 |
| RAM series | DDR5 |
| RAM size | 16 GB |
| SSD size | 1 TB |
| VGA type | Integrated |
| Regular/gaming | Regular |
| Diagonal | 15.6" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Grey |
| Operating system | Windows 11 |
| Availability | In stock |










