
new
Ноутбук Acer Aspire Go 15 AG15-21PT-R5GQ (15.6" FHD IPS Touch, Ryzen 5-7520U, 8GB, 512GB SSD, Win 11, Pure Silver)
Laptops
CompareAdd to watchlist
223,600
581
Warranty: 12 Months
Delivery: Same day
Parameters
| CPU Series | AMD Ryzen |
| CPU cores | 8 |
| RAM size | 8 GB |
| SSD size | 512 GB |
| VGA type | Integrated |
| Matrix type | IPS |
| Regular/gaming | Regular |
| Diagonal | 15.6" |
| Resolution | 1920x1080 |
| Color | Silvery |
| Operating system | Windows 11 |
| Availability | In stock |















