- Գլխավոր
-
ՀԱՄԱԼՐՈՂ ՍԱՐՔԵՐ
ՀԱՄԱԼՐՈՂ ՍԱՐՔԵՐ
Գտնվել է 355 արդյունք
նոր
3,800
10
նոր
6,700
17
նոր
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
19,900
52
նոր
Համակարգչի համար
Համակարգչի համար
նոր
նոր
նոր
նոր
նոր
նոր
նոր
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
14,700
38
| Հովացման տեսակը | Ակտիվ |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Պտտման արագություն | 2000 RPM |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 775 |
| Սոկեթներ | Universal |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1366 |
| Սոկեթներ | AMD FM1 |
| Սոկեթներ | AMD FM2 |
| Սոկեթներ | AMD F+ |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 2011-3 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Վարդակից 1200
Վարդակից 1200
նոր
SSD քարտեր
SSD քարտեր
նոր
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
11,400
30
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
28,000
73
| Հովացման տեսակը | Ակտիվ |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Պտտման արագություն | 2000 RPM |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | S-1700 |
| Սոկեթներ | Universal |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 2066 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 2011-3 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
17,600
46
| Հովացման տեսակը | Ակտիվ |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Պտտման արագություն | 1800 RPM |
| Սոկեթներ | AMD AM4 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | S-1700 |
| Սոկեթներ | S-AM5 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 2066 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 2011-3 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
նոր
200,100
520
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
3,800
10
նոր
նոր




























