- Գլխավոր
-
ՀԱՄԱԼՐՈՂ ՍԱՐՔԵՐ
ՀԱՄԱԼՐՈՂ ՍԱՐՔԵՐ
Գտնվել է 369 արդյունք
նոր
10,200
26
նոր
11,200
29
նոր
11,000
29
նոր
Խաղային
Խաղային
24,900
65
նոր
Խաղային
Խաղային
25,900
67
նոր
Խաղային
Խաղային
նոր
Խաղային
Խաղային
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
11,300
29
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
13,300
35
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
13,200
34
| Հովացման տեսակը | Ակտիվ |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Սոկեթներ | AMD AM4 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | S-1700 |
| Սոկեթներ | S-AM5 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 775 |
| Սոկեթներ | Universal |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1366 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
23,100
60
| Հովացման տեսակը | Ակտիվ |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Պտտման արագություն | 2000 RPM |
| Սոկեթներ | AMD AM4 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | S-1700 |
| Սոկեթներ | S-AM5 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 775 |
| Սոկեթներ | Universal |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1366 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 2011-3 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
15,200
39
| Հովացման տեսակը | Ակտիվ |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Պտտման արագություն | 1800 RPM |
| Սոկեթներ | AMD AM4 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | S-1700 |
| Սոկեթներ | S-AM5 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 775 |
| Սոկեթներ | Universal |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1366 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 2011-3 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
16,100
42
| Հովացման տեսակը | Ակտիվ |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Պտտման արագություն | 1800 RPM |
| Սոկեթներ | AMD AM4 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | S-1700 |
| Սոկեթներ | S-AM5 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 775 |
| Սոկեթներ | Universal |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1366 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Իրանների համար
Իրանների համար
1,600
4
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
| Հովացման տեսակը | Ջրային |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Պտտման արագություն | 2500 RPM |
| Սոկեթներ | AMD AM4 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | S-1700 |
| Սոկեթներ | S-AM5 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 775 |
| Սոկեթներ | Universal |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1366 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
| Հովացման տեսակը | Ջրային |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Պտտման արագություն | 2500 RPM |
| Սոկեթներ | AMD AM4 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | S-1700 |
| Սոկեթներ | S-AM5 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 775 |
| Սոկեթներ | Universal |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1366 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 2011-3 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
նոր
4,900
13
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
22,900
59
նոր
12,500
32
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
նոր
նոր




























