- Գլխավոր
-
ՀԱՄԱԿԱՐԳԻՉՆԵՐ, ՆՈՈՒԹԲՈՒՔԵՐ, ՍԵՐՎԵՐՆԵՐ
ՀԱՄԱԿԱՐԳԻՉՆԵՐ, ՆՈՈՒԹԲՈՒՔԵՐ, ՍԵՐՎԵՐՆԵՐ
Գտնվել է 119 արդյունք
նոր
նոր
4,000
10
նոր
նոր
նոր
26,700
69
նոր
7,200
19
նոր
10,600
28
նոր
3,800
10
նոր
4,700
12
նոր
5,800
15
նոր
Նոթբուքի լիցքավորիչներ
Նոթբուքի լիցքավորիչներ
1,000
3
նոր
Նոութբուքեր
Նոութբուքեր
նոր
նոր
Նոութբուքեր
Նոութբուքեր
| Պրոցեսորի սերիան | AMD Ryzen |
| Տեսաքարտի չիպսետ | nVidia RTX |
| Օպերատիվ հիշողության սերիա | DDR5 |
| Օպերատիվ հիշողության ծավալը | 16 GB |
| SSD-ի ծավալը | 1 TB |
| Տեսաքարտի տեսակը | Առանձին |
| Տեսաքարտի սերիա | nVidia Geforce |
| Մատրիցայի տեսակը | IPS |
| Սովորական/խաղային | Խաղային |
| Անկյունագիծ | 15.6" |
| Թույլտվություն | 1920x1080 |
| Գույն | Սև |
| Օպերացիոն համակարգ | Windows 11 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
նոր
Նոութբուքեր
Նոութբուքեր
| Պրոցեսորի սերիան | Intel Core i5 |
| Տեսաքարտի չիպսետ | nVidia RTX |
| Օպերատիվ հիշողության սերիա | DDR4 |
| Օպերատիվ հիշողության ծավալը | 8 GB |
| SSD-ի ծավալը | 512 GB |
| Տեսաքարտի տեսակը | Առանձին |
| Տեսաքարտի սերիա | nVidia Geforce |
| Մատրիցայի տեսակը | IPS |
| Սովորական/խաղային | Խաղային |
| Անկյունագիծ | 15.6" |
| Թույլտվություն | 1920x1080 |
| Գույն | Սև |
| Օպերացիոն համակարգ | Windows 11 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Նոութբուքեր
Նոութբուքեր
| Պրոցեսորի սերիան | Intel Core i7 |
| Տեսաքարտի չիպսետ | Intel HD Series |
| Օպերատիվ հիշողության սերիա | DDR4 |
| Օպերատիվ հիշողության ծավալը | 8 GB |
| SSD-ի ծավալը | 512 GB |
| Տեսաքարտի տեսակը | Ներկառուցված |
| Սովորական/խաղային | Սովորական |
| Անկյունագիծ | 15.6" |
| Թույլտվություն | 1920x1080 |
| Գույն | Արծաթագույն |
| Օպերացիոն համակարգ | DOS |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Նոութբուքեր
Նոութբուքեր
| Պրոցեսորի սերիան | AMD Ryzen |
| Տեսաքարտի չիպսետ | Radeon RX Series |
| Օպերատիվ հիշողության սերիա | DDR4 |
| Օպերատիվ հիշողության ծավալը | 8 GB |
| SSD-ի ծավալը | 512 GB |
| Տեսաքարտի տեսակը | Առանձին |
| Տեսաքարտի սերիա | AMD Radeon |
| Մատրիցայի տեսակը | IPS |
| Սովորական/խաղային | Խաղային |
| Անկյունագիծ | 15.6" |
| Թույլտվություն | 1920x1080 |
| Գույն | Արծաթագույն |
| Օպերացիոն համակարգ | Windows 11 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
10,400
27
նոր
1,600
4
նոր
Նոութբուքեր
Նոութբուքեր
նոր
Նոութբուքեր
Նոութբուքեր
նոր
Տակդիրներ և հովացուցիչներ
Տակդիրներ և հովացուցիչներ
8,500
22
նոր
6,400
17




























