- Գլխավոր
- ՀԱՄԱԼՐՈՂ ՍԱՐՔԵՐ
- ՀՈՎԱՑՈՒՄ
-
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Գտնվել է 57 արդյունք
3,800
10
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
1,600
4
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
3,300
9
նոր
10,700
28
նոր
9,300
24
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
10,800
28
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
800
2
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
23,400
61
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
18,500
48
| Հովացման տեսակը | Ակտիվ |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Պտտման արագություն | 1500 RPM |
| Սոկեթներ | AMD AM4 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA S1151v2 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | S-1700 |
| Սոկեթներ | Universal |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1366 |
| Սոկեթներ | AMD FM1 |
| Սոկեթներ | AMD FM2 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
16,700
43
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
4,400
11
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
19,700
51
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
17,000
44
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
16,400
43
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
13,300
35
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
14,800
38
| Հովացման տեսակը | Ակտիվ |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Պտտման արագություն | 1500 RPM |
| Սոկեթներ | AMD AM4 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150v2 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA S1151v2 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | Universal |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | AMD FM2 |
| Սոկեթներ | AMD F+ |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
20,200
52
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
14,900
39
| Հովացման տեսակը | Ակտիվ |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Պտտման արագություն | 2000 RPM |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 775 |
| Սոկեթներ | Universal |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1366 |
| Սոկեթներ | AMD FM1 |
| Սոկեթներ | AMD FM2 |
| Սոկեթներ | AMD F+ |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 2011-3 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
11,600
30
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
28,400
74
| Հովացման տեսակը | Ակտիվ |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Պտտման արագություն | 2000 RPM |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | S-1700 |
| Սոկեթներ | Universal |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 2066 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 2011-3 |
| Առկայություն | Առկա է |
նոր
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
Ունիվերսալ պրոցեսորների համար
17,800
46
| Հովացման տեսակը | Ակտիվ |
| Հովացուցիչի տեսակը | Պրոցեսորի |
| Հովացուցիչի չափսը | 120mm |
| Պտտման արագություն | 1800 RPM |
| Սոկեթներ | AMD AM4 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1200 |
| Սոկեթներ | S-1700 |
| Սոկեթներ | S-AM5 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1150 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1151 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 2066 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 1155 |
| Սոկեթներ | INTEL LGA 2011-3 |
| Առկայություն | Առկա է |




























