
նոր
Ноутбук HP Victus 15-fa2082 15.6" (FHD IPS 144Hz, i5-13420H, 16GB, 512GB SSD, 6GB RTX 4050, Mica Silver, Windows 11)
Նոութբուքեր
ՀամեմատելԱվելացնել հետաքրքրող ապրանքների ցուցակ
Երաշխիք: 12 Ամիս
Առաքում: Նույն օրը
Պարամետրեր
| Պրոցեսորի սերիան | Intel Core i5 |
| Տեսաքարտի չիպսետ | nVidia GTX series |
| Օպերատիվ հիշողության սերիա | DDR5 |
| Օպերատիվ հիշողության ծավալը | 16 GB |
| SSD-ի ծավալը | 512 GB |
| Տեսաքարտի տեսակը | Ներկառուցված |
| Տեսաքարտի սերիա | nVidia Geforce |
| Սովորական/խաղային | Խաղային |
| Անկյունագիծ | 15.6" |
| Թույլտվություն | 1920x1080 |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Օպերացիոն համակարգ | Windows 11 |
| Առկայություն | Առկա է |



















